Parafia Stawiski

Avatar główny

Tournee członkiń Koła Seniorów ze Stawisk

Wielkim sukcesem okazało się przygotowane przez Koło Seniorów przedstawienie Zrękowiny, przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stawiskach. Początkujące aktorki zaprezentowały swoje talenty przed publicznością z Lachowa oraz Wąsosza.

 

Pierwszy „zagraniczny” występ odbył się 8 kwietnia, z okazji III Prima Aprilis w Lachowie, gdzie gościły zespoły teatralne i kabaretowe z okazji Międzynarodowego Święta Prima Aprilis. Wesołe babeczki ze Stawisk, choć wiekiem najstarsze, doskonale zaprezentowały się wśród Połączonych Sił Teatrów Szkolnych z Czerwonego, Wykowa i Lachowa oraz Kabaretu Koła Gospodyń Wiejskich z Bialik.

„Wesołe babeczki” wystąpiły również w Wąsoszu.  Na specjalne zaproszenie władz samorządowych gminy seniorki ze Stawisk wystąpiły w Gminnym Ośrodku Kultury.

2018-05-11 14:04 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2022 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.