Parafia Stawiski

Avatar główny

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 2018 – etap gminny

6 marca br. w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Stawiskach odbyły się eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". W zmaganiach wzięło udział ośmioro uczniów z placówek oświatowych z terenu gminy Stawiski.

 

Konkurs podzielony był na dwie kategorie wiekowe: klasy szkoły podstawowej (do VI włącznie) oraz klasy VII szkoły podstawowej i oddziały gimnazjalne. Turniej był zacięty, wśród młodszych uczestników drugie miejsce wyłoniła dopiero dogrywka.

Do kolejnego etapu zakwalifikowały się: Magdalena Zysk i Kamila Skrodzka oraz Magdalena Dardzińska i Aleksandra Smaka. Nad prawidłowością Turnieju czuwała komisja konkursowa z mł. brygadierem Tomaszem Sielawa oraz kpt. Mariuszem Mieczkowskim na czele.

Eliminacje powiatowe odbędą się 27 marca w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kolnie.

Wszystkim Uczestnikom serdecznie gratulujemy.

 

>> Fotogaleria <<

 

2018-03-13 15:16 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.