Parafia Stawiski

Avatar główny

Rejestr noclegowni i ogrzewalni oraz wykaz ośrodków wsparcia doraźnego dla bezdomnych

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego przekazuje - w załączeniu - rejestr noclegowni i ogrzewalni oraz wykaz ośrodków wsparcia doraźnego dla bezdomnych. Są to miejsca gdzie w nadchodzącym okresie zimowym mogą oni uzyskać pomoc i schronienie.

Ponadto przypominamy o aplikacji Regionalnego Systemu Ostrzegania (RSO)

Aplikacja mobilna Regionalny System Ostrzegania (RSO) – aplikacja powstała z inicjatywy Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji we współpracy z Telewizją Polską S.A. Jest to innowacyjne rozwiązanie, mające na celu informowanie społeczeństwa o zagrożeniach, a także pełniące funkcję edukacyjną poprzez poradniki postępowania w sytuacjach kryzysowych.

Aplikacja RSO pozwala na:

  • Przegląd ostrzeżeń o sytuacjach nadzwyczajnych w całym kraju w następujących kategoriach: meteorologiczne, hydrologiczne, informacje drogowe, ogólne,
  • Przegląd informacji o stanach wód na rzekach całej Polski,
  • Dostęp do bazy wiedzy w postaci poradników postępowania w sytuacjach kryzysowych.

Ostrzeżenia pochodzą z wojewódzkich centrów zarządzania kryzysowego, które otrzymują informacje o zagrożeniach m.in. IMGW-PIB czy GDDKiA.

Załączniki

  1. Wykaz ośrodków wsparcia doraźnego dla bezdomnych woj podlaskie
  2. Rejestr placówek - noclegownie i ogrzewalnie
2017-11-03 13:23 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Administrator

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.