Parafia Stawiski

Avatar główny

Spotkanie Koła Seniorów w Stawiskach

22 czerwca br. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Stawiskach odbyło się spotkanie Koła Seniorów ze Stawisk.

Zebranie poświęcone było warsztatom dietetycznym dotyczącym zdrowego żywienia. Zgromadzeni dowiedzieli się, jak w prawidłowy sposób dobierać menu, aby unikać potencjalnych chorób układu krążenia czy też pokarmowego, itp. Szkolenie zostało sfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa na lata 2014-2020, realizowanego za pośrednictwem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Spotkanie stało się również okazją do zaprezentowania i podsumowania działalności Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Łomży, do którego należy Koło w Stawiskach. Prezes Zarządu Elżbieta Grzanko przedstawiła bieżącą sytuację oddziału, zrealizowane i niezrealizowane zamierzenia oraz plany na najbliższą przyszłość. Wybrano również delegatów na Zjazd Oddziału Regionalnego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, który odbędzie się w marcu 2018 roku.

2017-06-23 15:38 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.