Parafia Stawiski

Avatar główny

Rolnik i Sołtys Roku 2017 - Plebiscyt Gazety Współczesnej

Najlepszych rolników i sołtysów będziemy wspólnie wybierać już po raz szósty. A o tym, kto uzyska tytuł Rolnika Roku i Sołtysa Roku, zdecydują głosy Czytelników "Gazety Współczesnej".

Głosowanie potrwa do 16 czerwca, do godz. 22.. Startujących w plebiscycie rolników oceni też kapituła, która przyzna nagrody specjalne (np. za innowacje, działalność społeczną czy nietypowe kierunki produkcji).

Dlaczego warto wziąć udział w plebiscytach „Gazety Współczesnej”? O to zapytaliśmy laureatów poprzednich edycji.

Tomasz Porzeziński, zdobywca tytułu "Rolnik roku 2016", twierdzi, że już sam udział w konkursie dał mu dużo satysfakcji, a zwycięstwo sprawiło, że został bardziej doceniony w swojej okolicy, otrzymał dużo propozycji kupna lub wydzierżawienia gruntów rolnych.

O tym, że warto brać udział w plebiscycie, przekonana jest również Lucyna Tkaczuk, ubiegłoroczna laureatka plebiscytu "Nasz sołtys". – Wygrana w plebiscycie daje siłę, widać, że ludzie dobrze oceniają moją działalność, doceniają to, co robię – mówi sołtyska wsi Ogrodniki.

W tej edycji plebiscytu bierze udział Zacharzewski Henryk

sołtys sołectwa Jurzec Włościański

WYRAŹ SWOJE POPARCIE

i wyślij SMS o treści; soltys.1534

na numer 72355

koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT

2017-06-07 12:30 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Organizatorzy

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.