Parafia Stawiski

Avatar główny

Profilaktyka uzależnień – Gabriel Fleszar w GOKiS w Stawiskach

31 maja b.r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stawiskach odbył się koncert profilaktyczny Wolności oddać nie umiem, przygotowany przez Gabriela Fleszara – autora takich hitów, jak: Kroplą deszczu, Droga do nikąd, Bilet do nieba.

Wystąpienie skierowane było do społeczności gimnazjalnej i utrzymane było w klimacie muzyki rozrywkowej.

Autor, przedstawiając swój autorski program profilaktyczny, poruszył problemy dotykające dzisiejszą młodzież w postaci uzależnień od papierosów, alkoholu, dopalaczy. Przytoczył przy tym przypadki swoich znajomych, a także znanych muzyków, którzy wpadali w sidła nałogów i którzy przypłacali przez to ciężkimi uszczerbkami na zdrowiu, a nawet śmiercią.

Gabriel Fleszar zakończył spotkanie utworem Chłopców z Placu Broni pt. Kocham Wolność, dedykując ją jako przesłanie dla młodzieży uczestniczącej w koncercie.

Występ zorganizowano w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na terenie Gminy Stawiski na 2017 rok

2017-06-02 13:49 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.