Parafia Stawiski

Avatar główny

Dzielnicowy ze Stawisk odwiedził Szkołę Podstawową w Porytem

W ramach akcji MSWiA Dzielnicowy bliżej nas policjanci odbywają szereg spotkań z mieszkańcami naszej gminy. W założeniach programu są także spotkania z najmłodszymi. Tym sposobem 24 maja b.r. dzielnicowy ze Stawisk odwiedził również Szkołę Podstawową w Porytem.

Wizyta odbyła się w serdecznej atmosferze. Mundurowy zaprezentował podstawowe elementy ubioru policjanta oraz przybliżył tajniki wykonywanego zawodu. Najważniejszą kwestią było jednak omówienie bezpieczeństwa najmłodszych, nie tylko w ruchu drogowym, ale i w przypadkach kontaktu z osobami obcymi oraz sytuacjami zagrożenia.

2017-05-30 14:38 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.