Parafia Stawiski

Avatar głównyWeź udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich

foto
Jeśli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i zrealizowałeś ciekawy projekt, już dziś możesz zgłosić się do akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich.
więcej

Krajowe Stowarzyszenie Centrów Kształcenia Praktycznego organizuje kurs dla kombajnistów

foto
(operatora kombajnów zbożowych oraz operatora kombajnów zielonkowych)
więcej

II OTWARTY KONKURS OFERT

foto
na realizację zadań z zakresu profilaktyki  i rozwiązywania problemów alkoholowych na 2018 rok
więcej
OGŁOSZENIE

foto
Mieszkańcy Gminy Stawiski mogą nadal składać deklarację udziału w projekcie na zakup i instalację kolektorów słonecznych, instalacji fotowoltaicznej lub pomp ciepła. Gmina Stawiski planuje złożyć wniosek do Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy, czyli tzw. Funduszu Szwajcarskiego wspólnie z innymi gminami. Projekt będzie realizowany przez Gminę Stawiski jedynie pod warunkiem uzyskania dofinansowania.
więcej

Płatności bezgotówkowe również w UM

foto
Od środy 07 marca okienko kasowe Urzędu Miejskiego w Stawiskach wyposażone jest w terminal do obsługi kart płatniczych. Przeznaczony jest on do realizacji zobowiązań wyłącznie na rzecz Gminy Stawiski takich jak podatki i opłaty lokalne.
więcej


« · «« · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · »» · »
Copyright © 2009-2021 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.