Parafia Stawiski

Avatar główny

Ruszyło głosowanie na Europejskie Drzewo Roku 2021

foto
Polskę reprezentuje Lipa św. Jana Nepomucena z Dulczy Wielkiej.
więcejNowy okres świadczeniowy - Program Rodzina 500+

Uwaga rodzice! 01 lutego rusza kolejny nabór wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego Rodzina 500+ na nowy okres.
więcej

ZABYTEK ZADBANY 2021 - KONKURS

foto
Rusza kolejna edycja konkursu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Zabytek Zadbany”. Konkurs może poszczycić się wieloletnią tradycją. Po raz pierwszy został zorganizowany w 1975 roku. Procedurę konkursową prowadzi Narodowy Instytut Dziedzictwa.
więcej

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA STAWISK

(dot. przystąpienia do sporządzenia zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Stawiski.)
więcej

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie...

foto
Badanie opinii Mieszkańców Gminy Stawiski
więcej


INFORMACJA BURMISTRZA STAWISK

(dot. przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż działki położonej w Wysokim Małym, oznaczonej numerem geodezyjnym 11/4 o pow. 0,5000ha, rodzaj użytków – K, dla której Sąd Rejonowy w Łomży prowadzi księgę wieczystą LM1L/00012960/4, stanowiącej własność Gminy Stawiski)
więcej

INFORMACJA BURMISTRZA STAWISK

(dot. przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż działki położonej w Dzierzbi, oznaczonej numerem geodezyjnym 643 o pow. 0,5000ha, rodzaj użytków – Ps, N, dla której Sąd Rejonowy w Łomży prowadzi księgę wieczystą LM1L/00028336/6, stanowiącej własność Gminy Stawiski)
więcej

Betlejemskie Światło Pokoju 2020

foto
Zapraszamy na uroczystość przekazania Betlejemskiego Światła Pokoju, która odbędzie się 22 grudnia (wtorek) w Parku Miejskim w Stawiskach w godz. 10:00-11:00.
więcej

Pieniądze na zakup komputera dla dziecka z rodziny rolniczej

foto
Do 30 grudnia 2020 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego (laptopa) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką.
więcej

Zapytanie ofertowe

foto
na realizację zadania pn. „Przeprowadzenie diagnozy potencjałów i potrzeb w zakresie usług społecznych”
więcej

OGŁOSZENIE BURMISTRZA STAWISK

Odwołanie drugiego ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości
więcej


Ankieta dot. zmiany mobilności mieszkańców

foto
Ankieta dot. zmiany mobilności mieszkańców, po wprowadzeniu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa - międzynarodowe badania naukowe
więcej

« · «« · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · »» · »
Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.