Parafia Stawiski

Avatar główny

Sukces dziewcząt z ZSP w Stawiskach na Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Nowogrodzie

9 października br. w Nowogrodzie odbyły się Mistrzostwa Grupy Zachodniej w biegach przełajowych.

W zawodach brały udział drużyny dziewcząt i chłopców z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawiskach. Do imprezy awansowały dzięki ambitnej walce w Igrzyskach Powiatowych w Turośli.

Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta. Ekipa w składzie Julita Gawrych, Wiktoria Chojnowska, Agnieszka Napiórkowska, Oliwia Resko, Zuzanna Kamionowska, Ola Wysocka, Ewelina Piszczatowska, Karolina Skrodzka, Paulina Sokołowska, Oliwia Patalan oraz rezerwowe Natalia Odachowska i Marta Stankiewicz wywalczyły trzecie miejsce, czym zagwarantowały sobie prawo startu w Finale Igrzysk Województwa Podlaskiego, które odbędą się 22.10.2016 w Augustowie.

Opiekunem grupy jest Pan Sławomir Chodnik

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów utalentowanej drużynie biegaczek ze Stawisk.

Źródło: ZSP w Stawiskach

2016-10-18 15:23 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2018 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.