Parafia Stawiski

Avatar główny

Reaktywujemy gazetę gminną

Mamy niezwykłą przyjemność poinformować Państwa o reaktywacji czasopisma gminnego, pn. „Nowina Stawiskowska”. Przekazujemy więc pierwsze wydanie naszego kwartalnika, udostępnione na stronie stawiski.pl

Gazetka jest zbiorem najciekawszych wydarzeń z gminy Stawiski dotyczących prac Urzędu Miejskiego w Stawiskach, a także nowin z życia parafii, instytucji kultury oraz placówek oświatowych z terenu gminy Stawiski. W każdym numerze zawarty będzie też wywiad z interesującą osobą z naszej gminy. Nie zabraknie też wieści sportowych.

Pamiętajcie również, Szanowni Czytelnicy, że Wy też macie możliwość być redaktorami naszej gazety i brać czynny udział w jej tworzeniu. Wszelkie propozycje oraz materiały prosimy przesyłać na adres mailowy: lbaginski@stawiski.pl

Pierwszy numer ukaże się tylko w wersji elektronicznej w formie pliku PDF. Dołożymy jednak wszelkich starań, żeby kolejne wydania ukazywały się także w wersji papierowej.

Mamy nadzieję, ze periodyk spełni Wasze oczekiwania i staniecie się jego wiernymi czytelnikami. Poniżej plik do pobrania. Dla poprawnego otworzenia gazety zalecamy zapisać plik na twardy dysk komputera.

Miłej lektury.

Redakcja Nowiny Stawiskowskiej

Załączniki

  1. Nowina Stawiskowska - numer 1.2016
2016-10-14 14:48 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed