Parafia Stawiski

Avatar główny

Zakończenie roku szkolnego 2014/15

Uczniowie mogą już odetchnąć z ulgą. Koniec sprawdzianów, klasówek, przepytywań. Nadszedł czas, by cieszyć się z dwóch miesięcy błogiego lenistwa.

W dniu 25 i 26 czerwca 2015r. odbyły się uroczyste zakończenia roku szkolnego 2014/2015 w placówkach oświatowych na terenie Gminy Stawiski.

W uroczystościach wzięli udział zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele, pracownicy obsługi oraz uczniowie. Dyrektorzy placówek dziękowali uczniom za pracę, rodzicom za zaangażowanie na rzecz szkoły. Nie obyło się również bez gratulacji i słów uznania dla nagrodzonych i wyróżnionych uczniów oraz życzeń dalszych sukcesów i realizacji wszystkich planów.

Tradycyjnie jak co roku zostały wręczone nagrody Burmistrza Stawisk oraz nagrody Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stawiskach.

Dzień 25 czerwca 2015r. był ostatnim dniem wspólnie spędzonym przez trzecioklasistów z gimnazjum i szóstoklasistów ze szkół podstawowych w murach ich szkoły, dlatego radość z wakacji przeplatała się ze świadomością zakończenia pewnego etapu w życiu tych młodych ludzi. W efekcie w niejednym oku zakręciła się łezka, a uściskom i ciepłym słowom nie było końca.

Życzymy wszystkim słonecznych ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

2015-06-26 14:35 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: UM

Copyright © 2009 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed