Parafia Stawiski

Avatar główny

Marek Waszkiewicz Burmistrzem Stawisk po raz trzeci!

Z woli mieszkańców gminy Stawiski, Marek Waszkiewicz zgłoszony przez KWW Mała Ojczyzna, po raz trzeci wybrany został na burmistrza Stawisk. Otrzymał 2390 głosów (85,05 proc.). Jego jedyny kontrkandydat Jan Waldemar Szumski reprezentujący Komitet Wyborczy Stronnictwo „Piast”, zdobył 420 głosów (14,95 proc.).

Marek Waszkiewicz może mówić o prawdziwej satysfakcji; w małym środowisku takim, jak Stawiski i gmina, ludzie bardzo dobrze się znają, więc jego ponowny wybór na burmistrza na pewno był świadomy. Jak widać, docenili jego kompetencje i zaangażowanie w najróżniejsze sprawy naszej gminy.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy po raz kolejny obdarzyli mnie zaufaniem. Właśnie zaufanie jest najlepszą nagrodą dla każdego samorządowca”, mówi burmistrz Marek Waszkiewicz. „Przed nami kolejne cztery lata intensywnej pracy. Liczę tak jak zawsze, na bardzo dobrą współpracę dla dobra naszej gminy nie tylko z nową Radą Miejską Stawisk, ale także ze wszystkimi środowiskami. Bo przecież gmina to wspólnota, którą wszyscy tworzymy i która pod każdym względem jest nam najbliższa”.

Do najważniejszych zadań w nowej kadencji samorządu Stawisk burmistrz Marek Waszkiewicz zalicza: kontynuację budowy dróg i wodociągów, rozbudowę siedziby Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach i budowę szkolnej sali sportowej oraz promocję gminy.

Miejmy nadzieję, że za cztery lata znowu wszyscy będziemy mieć powody do satysfakcji ze wspólnego dzieła dla naszej Małej Ojczyzny.

2010-11-23 09:37 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: UM

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.