Parafia Stawiski

Avatar główny

Akcja Krwiodawca w Kolnie !

W dniu 12 sierpnia br. (piątek) w godz. Od 9.00 do 13.00 przy Urzędzie Miasta w Kolnie na ul. Wojska Polskiego 20, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa organizuje akcję zbiórki krwi. Krew mogą oddawać osoby zdrowe w wieku od 18 do 65 lat. Niezbędny jest dokument ze zdjęciem, stwierdzający tożsamość wraz z numerem PESEL oraz adresem zamieszkania/zameldowania. Dodatkowym wymogiem jest waga dawcy powyżej 50 kg.

Jak informuje Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, obecnie w banku krwi kończą się zapasy każdej z grup, co stanowi ogromny problem. Trwa okres wakacyjny i ze względu na zwiększoną ilość wypadków w tym czasie, wzrosło zapotrzebowanie na krew, która jest niezbędna podczas przeprowadzonych operacji.

Stąd apel Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa do wszystkich, którzy mogą i chcą wspomóc białostocki bank krwi obsługujący całe województwo podlaskie.

Kolejna zbiórka krwi odbędzie się w dniu 26 sierpnia br. (piątek) przy Urzędzie Miasta w Kolnie.

2016-08-12 08:13 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2018 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.