Parafia Stawiski

Avatar główny

Laureaci z naszego Gimnazjum…

Laureaci z naszego Gimnazjum…
Fot: Marek Maliszewski (4Lomza.pl)

W środę, 13 marca br., w budynku Szkół Katolickich w Łomży odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkich konkursów przedmiotowych w gimnazjach. Miło Nam powiadomić, iż wśród najzdolniejszych uczniów z powiatów: kolneńskiego, łomżyńskiego, wysokomazowieckiego i zambrowskiego nie zabrakło również uczniów z Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Stawiskach.

Określenie „nie zabrakło” jest jednak małym niedomówieniem gdyż Joanna Kiełczewska z Zabiela, jako jedyna w rejonie została laureatką aż pięciu konkurów przedmiotowych (z chemii, geografii, historii, języka polskiego i angielskiego) czego jej jeszcze raz serdecznie gratulujemy. Jak sama mówi: - Udział w tylu konkursach był dla mnie próbą charakteru, organizacji pracy, sprawdzianem pamięci. Nauczyciele i rodzina nie musieli mnie mobilizować. Postawiłam sobie cel: zdobycie czterech tytułów. A jednak angielski mnie zaskoczył…

Poza wszechstronnie uzdolnioną Asią wyróżnionymi laureatami zostali również Piotr Andrzej Kiełbowski i Radosław Szadziul, którzy osiągnęli świetne wyniki w konkursie z języka angielskiego.

Uczniowie, oprócz serdecznych gratulacji, otrzymali również zaświadczenie o uzyskaniu tytułu laureata oraz liczne nagrody, w tym również nagrody ufundowane przez Burmistrza Stawisk.

2016-04-14 12:09 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2018 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.