Parafia Stawiski

Avatar główny

Szkolenia dla Nauczycieli prowadzących zajęcia dodatkowe w ramach projektu Idziemy po rozwój

W dniach 22 i 26 listopada 2013 r. zostały zrealizowane w ramach Projektu „Idziemy po rozwój" szkolenia dla blisko 20 nauczycieli prowadzących zajęcia dodatkowe w klasach 1-3 oraz dla Koordynatorów Szkolnych.

Podczas szkoleń, w których udział wzięli również przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Stawiskach, zostały omówione przepisy z zachowania zasady równości szans kobiet i mężczyzn obowiązujące w Projektach POKL oraz przeprowadzone zostały warsztaty z wykorzystania zakupionych pomocy dydaktycznych na zajęciach dodatkowych realizowanych w ramach Projektu.

Szkolenia odbyły się przy wyjątkowo dobrej frekwencji, za co wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy.

2013-12-02 14:48 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: UM

Copyright © 2009-2018 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.