Parafia Stawiski

Avatar główny

Szkolny Dzień Promocji Zdrowia

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach:

Każdy kęs ma swój sens!

Promowanie zdrowego stylu życia wśród uczniów wpisało się na stałe w życie Szkoły Podstawowej w Stawiskach. 15 czerwca 2010 r. odbył się kolejny Szkolny Dzień Promujący Zdrowie pod hasłem „Jestem zdrowy – chcę być zdrowszy. Każdy kęs ma swój sens”.

Akcję zorganizował Samorząd Uczniowski pod opieką P. Beaty Nowickiej i P. Marzeny Grabowskiej. Miała ona na celu uświadomienie uczniom znaczenia zdrowego odżywiania i prowadzenia zdrowego stylu życia ze szczególnym zwróceniem uwagi na rolę warzyw, owoców i wody w codziennym odżywianiu.

Na szkolnym korytarzu przygotowano stoiska ze zdrową żywnością: sałatki, surówki, owoce, koktaile, soki, woda. Częstowano wszystkich uczniów i nauczycieli. Można było również przeczytać wiersze o zdrowiu przygotowane przez poszczególne klasy i wyeksponowane na gazetce obok stoisk ze zdrowymi smakołykami.

Szkolny koordynator kampanii – Elżbieta Karwowska

2010-07-26 14:13 Opublikował: Przemysław Wesołowski

Copyright © 2009-2018 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.