Parafia Stawiski

Avatar główny

Dzień Dziecka

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach:

Dzień Dziecka – wesoło, sportowo i zdrowo!

Dzień inny niż wszystkie!

Jak każdego roku 1 czerwca w naszej szkole obchodzony jest Międzynarodowego Dzień Dziecka. Jest to impreza bardzo lubiana i oczekiwana przez dzieci, ponieważ dostarcza im wiele atrakcji i radosnych przeżyć.

W tym dniu nie ma zajęć dydaktycznych.

Tegoroczne święto rozpoczęło się od uroczystego apelu, na którym dyrekcja szkoły złożyła wszystkim dzieciom piękne życzenia. Przygotowano również niespodziankę – słodkie upominki. Następnie miały miejsce konkursy sportowe, gry i zabawy ruchowe.

Pani od wychowania fizycznego przeprowadziła zajęcia aerobiku, a nasza szkolna higienistka własnym przykładem zachęcała uczniów do ruchu na świeżym powietrzu. Następnie odbyła się dyskoteka na boisku szkolnym, podczas której dzieci otrzymały od pani pedagog balony z kampanii ZTU.

Pogoda nie zawiodła i humory dopisały wszystkim, więc impreza była bardzo udana.

Głównym celem uroczystości było propagowanie wśród uczniów aktywności ruchowej i zdrowego stylu życia.

Szkolny koordynator kampanii – Elżbieta Karwowska

2010-06-22 13:20 Opublikował: Przemysław Wesołowski

Copyright © 2009-2018 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.