Parafia Stawiski

Avatar główny

Festyn SP

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach:

Rodzinnie, wesoło i zdrowo na festynie

„Uśmiech dziecka – to radość całego świata” – te piękne słowa były hasłem przewodnim festynu środowiskowego, który odbył się 30 maja 2010 r. przy Szkole Podstawowej w Stawiskach.

Na scenie tego dnia królowały dzieci z naszej szkoły. Układy taneczne, występy wokalne, scenki profilaktyczne, wielka loteria fantowa, konkursy z nagrodami, pokazy sportowe - np. karate kyokushin -– to tylko niektóre atrakcje, jakie miały miejsce tego dnia.

Całej imprezie towarzyszyła główna idea – promocja sportu, zdrowia, dobrej, rodzinnej zabawy, profilaktyka uzależnień. W trakcie zabawy rozdano dzieciom i dorosłym balony z napisem „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”.

Dzieci miały okazję wspólnie z rodzicami spędzić czas wolny na imprezie połączonej ze świetną zabawą, edukacją zdrowotną, profilaktyką i wspólnym, miłym wypoczynkiem.

W tym pełnym radości, zabawy i dobrego humoru dniu, nie zapomnieliśmy o tych, którzy niedawno przeżyli i nadal przeżywają dramat spowodowany powodzią. Okazaliśmy swoją solidarność i serce powodzianom, przekazując znaczną część dochodu ze szkolnej imprezy na najpilniejsze potrzeby mieszkańców gminy Wilków na Lubelszczyźnie.

Szkolny koordynator kampanii – Elżbieta Karwowska

2010-06-22 13:09 Opublikował: Przemysław Wesołowski

Copyright © 2009-2018 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.