Parafia Stawiski

Avatar główny

"Odnawialne Źródła Energii dla zwykłego mieszkańca" - debata

23 listopada br. (czwartek) w godz. od 1200 do 1400 w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku (ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1) odbędzie się debata OZE na wsi dla zwykłego mieszkańca. Poświęcona jest omówieniu zastosowania optymalnych technologii pozyskiwania energii z naturalnych źródeł na obszarach wiejskich województwa podlaskiego. Przedsięwzięcie zorganizował Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

 

Celem debaty jest zwiększenie świadomości mieszkańców obszarów wiejskich na temat możliwości wykorzystania Odnawialnych Źródeł Energii. Spotkanie będzie szansą na poznanie racjonalnych sposobów wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz stworzy warunki do wyrobienia sobie własnej opinii przez mieszkańców odnośnie poszczególnych technologii. W trakcie debaty zaprezentowane zostaną najnowsze osiągnięcia i rozwiązania z zakresu wykorzystania OZE, ze szczególnym uwzględnieniem energii prosumenckiej.

W konferencji można wziąć udział na dwa sposoby: osobiście bądź obejrzeć transmisje on-line. Aby uczestniczyć w debacie wskazana jest rejestracja.

Link do formularza rejestracji

Link do bezpośredniej transmisji

Więcej info na stronach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich

Źródło: wrotapodlasia.pl

2017-11-21 14:51 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Administrator

Copyright © 2009-2018 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed