Parafia Stawiski

Avatar główny

Festyn rodzinny przy ZSP w Stawiskach

11 czerwca b.r. przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Stawiskach odbył się festyn rodzinny dla mieszkańców Gminy Stawiski.

W 2017 roku odbyła się druga edycja pikniku rodzinnego, zorganizowanego przez społeczność szkolną Szkoły Podstawowej w Stawiskach. Główną atrakcją były występy młodzieży szkolnej, zarówno taneczne, jak i wokalne. Podczas festynu można było skosztować również swojskich dań, a także słodkości przygotowanych przez przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Stawiski, a zarazem rodziców oraz pedagogów ZSP Stawiski i pracowników Miejskiego Przedszkola w Stawiskach.

Swoje umiejętności, ku uciesze zgromadzonej młodzieży, zaprezentowali także strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Stawiskach. Przeprowadzili akcję, w której pokazali, w jaki sposób ratuje się człowieka z płonącego i zadymionego pomieszczenia.

Jedną z niespodzianek pikniku była również loteria fantowa. Szczęśliwego zwycięzcę wyłoniło losowanie, a nagroda główna – w postaci okazałego grilla, trafiła w ręce p. Ludmiły Konopka z miejscowości Dzięgiele.

Zapraszamy do fotogalerii.

2017-06-14 14:38 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed